Informējam ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās darbību. Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzglabāšanai un izmantošanai, kā arī lapas lietošanas noteikumiem.

Preču piegādes noteikumi

Jūsu pasūtījumu piegāde

Pircēja veiktos pasūtījumus mēs parasti nokomplektējam un piegādājam 3 līdz 5 dienu laikā.

Veicot pasūtījumu, pircējs var izvēlēties ērtāko no vairākiem piegādes veidiem.

Iespejamie piegādes veidi katram produktam ir norādīti šī konkrētā produkta lapā.

Viens no piegādes veidiem ir pasūtījuma saņemšana mūsu veikalā, Pērnavas ielā 62, Rīgā. Par šo piegādes veidu samaksa netiek iekasēta, tas ir bezmaksas.

Citi iespējamie piegādes veidi ir sūtīšana ar kurjeru vai pasūtījuma izņemšana pakomātos.

Ja Pircējs ir izvēlējies saņemt preci pakomātā, pie pasūtījuma aizpildīšanas viņam ir jānorāda konkrētais sistēmā pieejamais pakomāts, kurā Pircējs vēlas savu pasūtījumu saņemt. Šajā gadījumā Pircējam ir pieejama sūtījuma izsekošana.

Ja pircējs ir izvēlējies saņemt pasūtījumu ar kurjeru, pie pasūtījuma aizpildīšanas viņam ir jānorāda konkrēta adrese, kurā viņš vēlas savu pasūtījumu saņemt. Šajā gadījumā Pircējam ir pieejama sūtījuma izsekošana. Pasūtījumu piegāde ar kurjeru notiek bez pasūtījuma nodošanas pret parakstu.

Pasūtījuma piegādes maksā ietilpst pasūtījuma apstrādes un iepakošanas maksa, kā arī sūtīšanas izmaksas. Šī maksa ir fiksēta. Mēs iesakām grupēt preces vienā pasūtījumā. Mēs nevaram apvienot divus atšķirīgus pasūtījumus, kas veikti atsevišķi, tāpēc katram no tiem tiks piemērota atsevišķa pasūtījuma piegādes maksa. Mēs neatbildam par Jūsu sūtījuma bojājumiem sūtīšanas laikā, taču produktu iepakošanai mēs pievēršam īpašu uzmanību.

Mēs rūpīgi izvēlamies iepakojumu, lai tas butu atbilstošs Pircēja pasūtīto produktu pārvadāšanai.