Informējam ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās darbību. Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzglabāšanai un izmantošanai, kā arī lapas lietošanas noteikumiem.

AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" interneta vietnes VEIKALS.POC.LV vispārīgie lietošanas noteikumi

Pirms sākt lietot AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" (reģistrācijas Nr.40003012251, adrese – Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009, Latvija) interneta vietni VEIKALS.POC.LV, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes VEIKALS.POC.LV lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

Šo lietošanas noteikumu neatņemamas sastāvdaļas ir arī:

Ar interneta vietni veikals.poc.lv tiek saprasta AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir veikals.poc.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

Apmeklējot interneta vietni veikals.poc.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni veikals.poc.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

Informējam, ka AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" interneta vietnē veikals.poc.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes veikals.poc.lv lietošanas laikā.

AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes veikals.poc.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē veikals.poc.lv.

Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni veikals.poc.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

Interneta vietnes veikals.poc.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē veikals.poc.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

Lai kļūtu par interneta vietnes veikals.poc.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē veikals.poc.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

Katram interneta vietnē veikals.poc.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē veikals.poc.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes veikals.poc.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).

AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes veikals.poc.lv lietošanas laikā.

Gadījumos, ja ir neskaidrības par AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" interneta vietnē veikals.poc.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes veikals.poc.lv kontaktpersonu.

Interneta vietnē veikals.poc.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana

Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē veikals.poc.lv norādīto kārtību.

Neizmantojiet interneta vietnē veikals.poc.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus Jūs drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes veikals.poc.lv lietošanas noteikumiem.

Pieprasot AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz veikals@poc.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs", zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz veikals.poc.lv tālruni.

AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs", konstatējot interneta vietnē veikals.poc.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Interneta vietnes veikals.poc.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē veikals.poc.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē veikals.poc.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē veikals.poc.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes veikals.poc.lv starpniecību.

Interneta vietnē veikals.poc.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" īpašums.

Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par veikals.poc.lv un AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: veikals@poc.lv

Interneta vietnē veikals.poc.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte

AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes veikals.poc.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem

Lietojot interneta vietni veikals.poc.lv, piekrītat, ka AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" vai jebkura trešā persona, kas darbojas veikals.poc.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

  • tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
  • katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
  • veikals.poc.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
  • IP adreses,
  • citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu veikals.poc.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" interneta vietnē veikals.poc.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU “LĪZINGS”, PIEGĀDES VEIDU AR KURJERU VAI PAKOMĀTIEM VAI KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes veikals.poc.lv lietotājs paliks anonīms.

Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē veikals.poc.lv, kļūst par AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" īpašumu, kurus AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" kā interneta vietnes veikals.poc.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni veikals.poc.lv, esat piekritis, ka AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" šos datus ir tiesīgs izmantot iepriekš minētajos nolūkos.

Interneta vietnes veikals.poc.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība

Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes veikals.poc.lv Privātuma politikai.

Minimāla pasūtījuma summa ir 10 EUR ar PVN.

Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi.

Uzsākot preces pasūtīšanu, Jūs ar šo darbību apliecināt , ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem, ja tādi ir piemērojami.

Uzsākot preces pasūtīšanu, Jūs ar šo darbību apliecināt , ka esat iepazinies un piekrītat preču atgriešanas noteikumiem, ja tādi ir piemērojami.

Uzsākot preces pasūtīšanu, Jūs ar šo darbību apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču līzinga nosacījumiem, ja tādi ir piemērojami.

Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē veikals.poc.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes veikals.poc.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" atsevišķiem pasūtījuma veidiem, kur nepieciešama papildus norēķinu apstrāde, ir tiesības piemērot pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu. Gadījumā, ja konkrētajam pasūtījumam tiks piemērota pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tā tiks uzrādīta attiecīgajā pasūtījuma veikšanas solī. Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa tiks izdalīta atsevišķi.

Par interneta vietnes veikals.poc.lv lietošanas noteikumiem

Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni veikals.poc.lv pieder tikai un vienīgi AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs". Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs" un trešajām personām.

Informāciju par to, kā sazināties ar AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs", skatiet mājas vietnes veikals.poc.lv sadaļā „VEIKALA INFORMĀCIJA”.

Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

  • saņemot pasūtīto preci veikals.poc.lv klientu centrā – pircēja paraksts uz dokumenta;
  • saņemot pasūtīto preci ar kurjera piegādi – nosaukts kods;
  • saņemot pasūtīto preci pakomātos – koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no iepriekš aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.