Informējam ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās darbību. Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzglabāšanai un izmantošanai, kā arī lapas lietošanas noteikumiem.

   Elastīgā bandāža potītei, bambuka
   Elastīgā bandāža potītei, bambuka

   Elastīgā bandāža potītei, bambuka

   10,50 €
   Piegāde: 1-3 darba dienas
   Ir noliktavā

   Ortoze ir izgatavota no elastīga, elpojoša materiāla, kura galvenā sastāvdaļa ir bambusa šķiedra, pievienojot kokvilnu un spandeksu. Ortoze nostiprina potītes locītavu, pasargā to no traumām, īpaši, ja locītava ir novājināta.

   Izmērs :
   Skaits:
   Noliktavā 5 produkti

   Ortoze nodrošina locītavas funkcionēšanu optimālā, anatomiskā kustību diapazonā, koriģējot tās deformācijas un novēršot patoloģiskas novirzes. Noder pēc traumu rehabilitācijā, fizisko aktivitāšu laikā – īpaši, kad locītava ir novājināta, deģeneratīvu un reimatisko slimību gadījumā. Produktā izmantotajai bambusa šķiedrai, pateicoties tajā esošajai dabiskajai vielai "bambusam ", piemīt antibakteriālas un pretsēnīšu īpašības. Turklāt, tā kā bambusa audzēšanai nav nepieciešams izmantot ķīmiskas vielas un pesticīdus, tā šķiedras nesatur toksiskus kairinātājus.

   Izmēri (Mērot potītes apkārtmēru):

   M 37-41 cm,
   L 42-46 cm

   ANTAR Sp
   453400530163

   Tehniskie parametri:

   ean13
   4534005301634

   Pircēji ar šo produktu kopā pērk arī:

   Elastīgā bandāža potītei, bambuka

   10,50 €
   Piegāde: 1-3 darba dienas