Informējam ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās darbību. Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu uzglabāšanai un izmantošanai, kā arī lapas lietošanas noteikumiem.

   Elastīgā balstošā josta grūtniecēm 9806 Gerda AIR
   Elastīgā balstošā josta grūtniecēm 9806 Gerda AIR

   Elastīgā balstošā josta grūtniecēm 9806 Gerda AIR

   29,95 €
   Piegāde: 1-3 darba dienas
   Noliktavā pēdējās preces

   Paredzēta slodzes mazināšanai muguras lejasdaļā un vēdera balstīšanai grūtniecības laikā. Josta izgatavota, izmantojot elastīgas perforētās lentes – sarežģītu musturu un smalka poliamīda diega kombināciju, piešķirot izcilas ventilējošās īpašības, kas svarīgi karstos laika apstākļos.

   Izmērs :
   Skaits:
   Noliktavā 2 produkti

   Nodrošina higroskopiskumu jeb spēju uzsūkt un pēc tam iztvaikot mitrumu, samazina nepatīkamu svīšanu. Pēc īpašas noslēguma apstrādes nodrošina augstu noturību pret deformēšanos un novalkāšanos. Jostas aizmugures daļa ir īpaši nostiprināta, pievienoti arī pastiprinošie plastmasas ieliktņi (šinas), kas nodrošina komfortu muguras jostas-krustu daļā lielas slodzes gadījumos. Velcro aizdare padara jostas fiksēšanu ērtu un individuāli pieskaņojamu ķermeņa īpatnībām izmēra ietvaros.Medicīniskās indikācijas:- pasargāšanai no priekšlaicīgas (patoloģiskās) vēdera noslīdēšanas,- fizioloģiski pareizam augļa stāvoklim,- ātrākai rehabilitācijai pēc traumām un operācijām vēdera dobumā,- vēdera ādas izstiepšanās, plīsuma un spontāno abortu iespējamības novēršanai,- komplikāciju varbūtības mazināšanai grūtniecības un dzemdību laikā,- maksimāla komforta nodrošināšanai grūtniecības laikā.

   Izmērs (Mērot zem vidukļa):

   Izm.1 68-80 cm,
   Izm.2 80-100 cm,
   Izm.3 100-120 cm.

   Tonus Elast
   423340980601

   Tehniskie parametri:

   ean13
   4233409806010

   Elastīgā balstošā josta grūtniecēm 9806 Gerda AIR

   29,95 €
   Piegāde: 1-3 darba dienas